STOLE, 1 par mahogni, rokoko stil.

477974. STOLE, 1 par mahogni, rokoko stil.

Slutningen af det 20. århundrede.

Uvæsentligt Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Uvæsentligt Brugsslitage.

Antal besøg: 368