SERVICEDELE, 13 dele, "Coq", Stig Lindberg, Gustavsberg.

476740. SERVICEDELE, 13 dele, "Coq", Stig Lindberg, Gustavsberg.

5 tekopper med underkopper, 6 kaffekopper med underkopper, kande uden låg, sukkerskål.

Brugsslitage. Kanden mangler låg.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 550