ØREREFTER LÆNESTOL.

ØREREFTER LÆNESTOL.
476451. ØREREFTER LÆNESTOL.

Stel i eg, rigt udskåret dekoration. Århundredeskiftet midten af 1800-tallet.
Originalt polstring.
Højde 135 cm Bredde 70 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!
476451. ØREREFTER LÆNESTOL.

Originalt polstring.
Højde 135 cm Bredde 70 cm.

Brugsslitage.

Västerviks Auktionsbyrå
Antal besøg: 628