NYSØLV, 6 dele.

NYSØLV, 6 dele.
476324. NYSØLV, 6 dele.

Lurehøjde 12.
Lysestage, CG Hallberg, højde 10,5.
Vase højde 11.
Flødekande, fadmodel, højde 11.
Vasehøjde 13,5.
Sukkerskål højde 18 cm.

Mindre slitage. Lurekasse låst.

Nøgler mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!
476324. NYSØLV, 6 dele.

Lurehøjde 12.
Vase højde 11.
Vasehøjde 13,5.
Sukkerskål højde 18 cm.

Nøgler mangler.

Antal besøg: 542