PETER MARTENSEN. Studie, tegning, signeret PM og dateret -83.

476237. PETER MARTENSEN. Studie, tegning, signeret PM og dateret -83.

Arkmål: 29,5x21 cm, uindrammet.

Mindre håndteringsfolder og en del gulning.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 703