CHANDELIER, ånden i det 20. århundrede.

475102. CHANDELIER, ånden i det 20. århundrede.

Højde som på billede ca 65 cm.
Diameter ca 36 cm.
Fem lyspunkter.

Brugsslitage, løse prismer.
Ikke funktionstestet.

Få foretaget en gratis vurdering!

Diameter ca 36 cm.
Fem lyspunkter.

Brugsslitage, løse prismer.
Ikke funktionstestet.

Antal besøg: 351