KØKKENSKAB, almue, 1800-tallet.

475100. KØKKENSKAB, almue, 1800-tallet.

Dateret 1841. Længde ca. 112, bredde 41, højde 176 cm.

Slitage, ridser, maskejustering, afvisning af ben. Renoveret og suppleret.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.792