GULVLAGER, et par, messing, RAF, 1900-tallet.

474809. GULVLAGER, et par, messing, RAF, 1900-tallet.

Svingbar ledarm Højde 146 cm.

Fremstår med mindre brugsspor, mærker og ridser samt ubrugte.

Få foretaget en gratis vurdering!

Svingbar ledarm Højde 146 cm.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besøg: 1.405