SENG, messing og jern, omkring 1900.

474042. SENG, messing og jern, omkring 1900.

Mål for madras: 200 x 90.
Udvidet.
Højde 162 cm.

Brugsslitage, ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

Mål for madras: 200 x 90.
Udvidet.
Højde 162 cm.

Brugsslitage, ridser.

Antal besøg: 5.681