KARIN PARROW. "ved Koön", akvarel, signeret.

473988. KARIN PARROW. "ved Koön", akvarel, signeret.

16 x 23 cm.

ikke undersøgt uden for rammen.

Kunstner/designer

Karin Parrow (1900–1984)

Få foretaget en gratis vurdering!

16 x 23 cm.

Kunstner/designer

Karin Parrow (1900–1984)

Antal besøg: 1.652