SOFA, et par STOLE, neo-rokoko, 18/1900-tallet.

473296. SOFA, et par STOLE, neo-rokoko, 18/1900-tallet.

Sofa sidst i 1800-tallet.
Stolene, 20. århundrede.
Sofahøjde 107, bredde 157 cm.
Stoleryg højde 94 cm.

Brugsslitage, mindre mærker på stolene.
Tør revne på sofaen, løse stropper.

Få foretaget en gratis vurdering!

Sofa sidst i 1800-tallet.
Stolene, 20. århundrede.
Sofahøjde 107, bredde 157 cm.
Stoleryg højde 94 cm.

Antal besøg: 628