PIPHYLLA og RØR, ca 17 dele, 19./20. årh.

473293. PIPHYLLA og RØR, ca 17 dele, 19./20. årh.

Rørhylde længde 30 højde ca 44 cm. 6 lange rør, 4 korte rør, et Stanwell kort rør på hovedet, 8 lightere, inklusive Zippo og 3 Ronson i original emballage. Opbevaringskasse.

Brugsslitage. Lighteren er ikke funktionstestet.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 896