ALBERT LIEDBECK. "Hemavan", olie på lærred, signeret og dateret 1948.

472694. ALBERT LIEDBECK. "Hemavan", olie på lærred, signeret og dateret 1948.

60 x 81 cm.

Overfladesnavs, knitrende.

Få foretaget en gratis vurdering!

60 x 81 cm.

Overfladesnavs, knitrende.

Antal besøg: 929