SPIRIT TESTER og TERMOMETER, 18./19. århundrede.

471931. SPIRIT TESTER og TERMOMETER, 18./19. århundrede.

I etui, messing og glas, utydelige inskriptioner.
Længde 25 cm.
Original stand.

Slitage, mindre skader på kuffert.

Få foretaget en gratis vurdering!

Længde 25 cm.
Original stand.

Antal besøg: 2.044