DÅS OG MAPPESÅL, 9 stk., 1800/2000 årh.

471546. DÅS OG MAPPESÅL, 9 stk., 1800/2000 årh.

Højde ca. 4-24 cm.

Brugsslitage. Kantstødt på dåse.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde ca. 4-24 cm.

Antal besøg: 337