NILS ERIK JOHANSSON. Farvelitografi.

471094. NILS ERIK JOHANSSON. Farvelitografi.

Vogn med mælkespande. Signeret og nummereret EA. Dato -86 60x47 cm.

Slitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Slitage.

Antal besøg: 360