SOFAGRUPPE, 3 dele, Bröderna Andersson, anden halvdel af det 20. århundrede.

47033. SOFAGRUPPE, 3 dele, Bröderna Andersson, anden halvdel af det 20. århundrede.

Sofa og to lænestole. Sofa længde 193 cm, bredde 71 cm, højde 87 cm. Lænestolens længde er 75 cm, bredde 58 cm, højde 80 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Antal besøg: 1.341