470211. BAROKSEKRETÆR, finerede stilmøbler.
Fæstesekretær med skriveklap, dummytræ sandsynligvis nåletræ, rodtræfiner med indlagte bånd, dateret 2. Halvdelen af det 20. århundrede. mål ca. 200x105x50 cm.