BAROKSEKRETÆR, finerede stilmøbler.

470211. BAROKSEKRETÆR, finerede stilmøbler.

Fæstesekretær med skriveklap, dummytræ sandsynligvis nåletræ, rodtræfiner med indlagte bånd, dateret 2. Halvdelen af det 20. århundrede. mål ca. 200x105x50 cm.

Delvis synlige alderstegn.

Få foretaget en gratis vurdering!

Delvis synlige alderstegn.

HannoVerum
Antal besøg: 1.433