Sæt sølvsmykker (5). Samlet vægt 129 gram.

47016. Sæt sølvsmykker (5). Samlet vægt 129 gram.

Armbind. Stemplet GHA. 925. Længde 21 cm.
Armbind. Stemplet I AR. 925. Længde 20 cm.
Halskæde. Stemplet kattefod. S. 925. Længde 76 cm.
Halskæde. Stemplet 835. S. Kattfot.
Broche. Stemplet 835.

Almindelig Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Broche. Stemplet 835.

Almindelig Brugsslitage.

Antal besøg: 936