GRÆSK UNGDOM. Signeret stuk, museumsreplika.

469932. GRÆSK UNGDOM. Signeret stuk, museumsreplika.

Datering 20. århundrede, signeret på bagsiden, stukmateriale med efterfølgende version, håndmodelleret. højde ca. 26,5 cm, stativ 20x17 cm.

gnides.

Få foretaget en gratis vurdering!

gnides.

HannoVerum
Antal besøg: 864