SPISESTUESMØBLER, 7 stk., første halvdel af 1900-tallet.

469582. SPISESTUESMØBLER, 7 stk., første halvdel af 1900-tallet.

6 stole og 1 bord, 2 indsatser, bredde 35 cm.
Bordets længde er ca 129 cm, bredde 80 cm og højde 74 cm.

Brugsslitage, ridser, blå mærker, pletter.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 373