SØJLESKAB, et par, træ, første halvdel af det 20. århundrede.

469357. SØJLESKAB, et par, træ, første halvdel af det 20. århundrede.

Døre med søjleagtig dekoration. Bagerste hylder. Købt for 6.000 SEK i 1994.
Længde 44 cm.
Bredde 43 cm.
Højde 149 cm.

Brugsslitage, senere maling, en lås fjernet, mindre skader/revner, en låsebinding (ikke original nøgle).

Nøgle/nøgler findes

Få foretaget en gratis vurdering!

Længde 44 cm.
Bredde 43 cm.
Højde 149 cm.

Nøgle/nøgler findes

Gästriklands Auktionskammare
Antal besøg: 1.381