JOSEPH HORLOR. "The River Teign. Devon", olie på lærred, signeret.

469329. JOSEPH HORLOR. "The River Teign. Devon", olie på lærred, signeret.

27 x 49 cm.

Få pletter.

Få foretaget en gratis vurdering!

27 x 49 cm.

Få pletter.

Antal besøg: 1.204