PINNSTOLAR, 2 st. Malet, 20. århundrede.

468691. PINNSTOLAR, 2 st. Malet, 20. århundrede.

Stole med delt ryg Ryglænshøjde 83, sædehøjde 45 cm.

Mindre ridser og stødmærker.

Få foretaget en gratis vurdering!

Mindre ridser og stødmærker.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besøg: 364