SOFABORD, imperium, 1800-tallet.

468234. SOFABORD, imperium, 1800-tallet.

Skiven hviler på søjler med 4 poter, boks i ramme, foldeklapper, højde 76,5 cm, total længde 130 cm, dybde 69 cm.

Brugsslitage, enkelte ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage, enkelte ridser.

Antal besøg: 365