CHIFFONJE, 1800-tallet.

CHIFFONJE, 1800-tallet.
468073. CHIFFONJE, 1800-tallet.

Chiffonje, 1800-tals birk Bredde 111 cm Dybde 46 cm Højde 128 cm.

Mangler nøgle, nøgleplade til klap.
Der er nøgler til kasser Brugsslitage, stødmærker, lidt masketunge.

Nøgle/nøgler findes

Få foretaget en gratis vurdering!

Nøgle/nøgler findes

Antal besøg: 7.662