RYGEBORD, træ, med glasplade, 20. århundrede.

467699. RYGEBORD, træ, med glasplade, 20. århundrede.

Firkantet med to låger og skuffe. På hjulskiver.
60 x 60 cm.
Højde 56 cm.

Brugsslitage, hårdt på steder. Finer skader. Kantstødt på glasplade.

Få foretaget en gratis vurdering!

60 x 60 cm.
Højde 56 cm.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besøg: 624