LOUNGEBORD, Bonat træ. Århundredeskiftet 1900.

467038. LOUNGEBORD, Bonat træ. Århundredeskiftet 1900.

Længde 102 cm. Bredde 69 cm. Højde 75 cm.

Overfladeridser og mindre finerskader.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 416