SKÆNK "Korsör", Ikea, designet i 1967.

466018. SKÆNK "Korsör", Ikea, designet i 1967.

Teak finer. 4 skuffer og to skydelåger. Længde 182, bredde 42, højde 76 cm.

Brugsslitage, fugtpletter, ridser, mærker.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 2.727