OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Figurscene, olie på lærred, efter maleri af Paul Weber.

465872. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Figurscene, olie på lærred, efter maleri af Paul Weber.

27 x 45 cm.

Let Overfladeslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

27 x 45 cm.

Let Overfladeslitage.

Antal besøg: 734