LETTERE, 5 stk, messing, Zippo, US Navy.

465736. LETTERE, 5 stk, messing, Zippo, US Navy.

Sæt lightere 5 afbildede amerikanske krigsskibe: USS Chandler USS De Wert USS Harry E Yarnell USS Camden USS Preble.

Brugsslitage, mindre ridser, ikke funktionstestet.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 3.871