PLACERINGSKORTHOLDERE 12 forgyldte, form af Buddha.

465544. PLACERINGSKORTHOLDERE 12 forgyldte, form af Buddha.

Købt hos T. Kishanchand Bombay Jewellers New Delhi 1960 Højde 2,5 cm, 12 stk.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Herrljunga Auktionsverk
Antal besøg: 631