TAMBURMAJOR, messing, empirestil, 20. århundrede.

465543. TAMBURMAJOR, messing, empirestil, 20. århundrede.

Støbt messing. Højde 175 cm.

Roterbar overdel.

4 messing bøjler medfølger.

Brugsslitage. En krog med skade, se billede.

Få foretaget en gratis vurdering!

Støbt messing. Højde 175 cm.

Roterbar overdel.

4 messing bøjler medfølger.

Antal besøg: 787