LOFTSLAGTE, Kina 1900-tallet.

LOFTSLAGTE, Kina 1900-tallet.
465101. LOFTSLAGTE, Kina 1900-tallet.

Skåret træ og malet glas. Højde 62 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Antal besøg: 454