LUCKURNA, Kina, muligvis Jade.

465100. LUCKURNA, Kina, muligvis Jade.

Låg kronet med mytiske udyr. Højde 15 cm.

Slitage, Kantstødt, revner i stenen. Det mytiske udyr mangler muligvis en hale.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 625