BØRNESTOL, malet træ, 20. århundrede.

465022. BØRNESTOL, malet træ, 20. århundrede.

Bredde 35 cm. Dybde 45 cm. Højde i sammenfoldet stilling 68 cm.

Kraftig slitage og farvetab.

Få foretaget en gratis vurdering!

Kraftig slitage og farvetab.

Antal besøg: 220