Kommode, art deco, 1930'erne.

Kommode, art deco, 1930'erne.
464681. Kommode, art deco, 1930'erne.

Birk. Længde ca. 80, bredde 42, højde 70 cm.

Brugsslitage. Rapport. Finer skader. nøglehulsbeslag mangler. Pletter.

Nøgler mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Nøgler mangler.

Antal besøg: 831