AMPLE LAMPE, glas tidligt i det 20. århundrede.

463748. AMPLE LAMPE, glas tidligt i det 20. århundrede.

Diameter 41 cm Tothøjde ca 55 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Antal besøg: 1.894