RUBEN ELDH. Træsnit.

RUBEN ELDH. Træsnit.
463611. RUBEN ELDH. Træsnit.

Parisiske professionelle modeller. Signeret og nummereret 4/15 ex 12x10 cm.

Brugsslitage og et lille mærke ved signering.

Få foretaget en gratis vurdering!
463611. RUBEN ELDH. Træsnit.

Antal besøg: 757