ROLAND KEMPE. Farve serigrafi.

463405. ROLAND KEMPE. Farve serigrafi.

Det Kongelige Slot. Stockholm. Signeret og nummereret 43/150 ex 46x58 cm.

Slitage.

Kunstner/designer

Roland Kempe (1907–1991)

Få foretaget en gratis vurdering!

Slitage.

Kunstner/designer

Roland Kempe (1907–1991)

Antal besøg: 548