HERRE ARMBANDSUR, Lemania Regatta Elvström, automat.

463376. HERRE ARMBANDSUR, Lemania Regatta Elvström, automat.

Lemania sejlerur, automatisk urværk, kaliber 1345.
Sølvfarvet urskive med rød og grøn indeksering, kompasring, forgyldte knapper, diameter 42 mm ekskl. krone, læderarmbånd.
Lemania kasse.

Mindre Brugsslitage, service påkrævet, rotoren noget træg/mager, urværket og knapfunktionen virker ved test/oprulning.

Få foretaget en gratis vurdering!

Lemania kasse.

Antal besøg: 5.976