GUNNAR ZILO. Farvelitografi.

GUNNAR ZILO. Farvelitografi.
463366. GUNNAR ZILO. Farvelitografi.

Bybillede med kirke. Signeret og nummereret 260/500 ex 36x30 cm. Dateret -57.

Slitage.

Kunstner/designer

Gunnar Zilo (1885–1958)

Få foretaget en gratis vurdering!

Slitage.

Kunstner/designer

Gunnar Zilo (1885–1958)

Antal besøg: 551