SKÄKTETRÄ, almue, 1800-tallet.

463155. SKÄKTETRÄ, almue, 1800-tallet.

Udskåret og malet træ, dateret 1843.

Mølle- og aldersslid.

Få foretaget en gratis vurdering!

Mølle- og aldersslid.

Antal besøg: 586