C J TRYGG. Træskulptur, dateret 1920.

462718. C J TRYGG. Træskulptur, dateret 1920.

Præst, signeret med blyant på undersiden og Norrköping 1920, højde 24 cm.

bakken, som præsten står på, er limet sammen.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.420