SWAN Elegant linje, damecykel. Uskiftet.

462516. SWAN Elegant linje, damecykel. Uskiftet.

RØD. 28". Belysning mangler.

Brugsslitage, ikke anmeldt.

Få foretaget en gratis vurdering!

RØD. 28". Belysning mangler.

Brugsslitage, ikke anmeldt.

Antal besøg: 5.729