CRESCENT Bikerz, MTB. 7-trins.

462507. CRESCENT Bikerz, MTB. 7-trins.

Sort. 26". Belysning mangler. Sadlen knækket. Defekt bagbremse.

Brugsslitage, ikke anmeldt.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage, ikke anmeldt.

Antal besøg: 6.373