CRESCENT Rissa, damecykel. 7-trins.

462505. CRESCENT Rissa, damecykel. 7-trins.

RØD. 28". Forbelysning mangler. Sadel beskadiget.

Brugsslitage, ikke anmeldt.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage, ikke anmeldt.

Antal besøg: 6.384