KOBBER OG MESSING, 15 dele, 19.-20. århundrede.

462361. KOBBER OG MESSING, 15 dele, 19.-20. århundrede.

Værktøj, kaffekande. Petroleumslampe, Skultuna med mere.

Slitage, ridser, stød.

Få foretaget en gratis vurdering!

Slitage, ridser, stød.

Antal besøg: 511