SNAPGLAS, 15 stk og PLUNTA, 19.-20. århundrede.

461587. SNAPGLAS, 15 stk og PLUNTA, 19.-20. århundrede.

Glas med Gustav III monogram.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Glas med Gustav III monogram.

Brugsslitage.

Antal besøg: 301