OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Skulptur, udskåret træ, usigneret.

461332. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Skulptur, udskåret træ, usigneret.

Gammel mand og gammel kone, højde ca. 32 cm.

Reparationer og skader.

Få foretaget en gratis vurdering!

Reparationer og skader.

Antal besøg: 314